Komunikaty, fotorelacje i informacje dla widzów.
Teatr Muzyczny Wit-Wit pozyskał licencję na musical „Footloose”, który po 24 latach wraca do Gliwic. Nasza realizacja powstaje w porozumieniu z Concord Theatricals UK i będzie dla nas wyjątkowym artystycznym wyzwaniem oraz spełnieniem wielkiego marzenia. Przed nami intensywny czas prób, przygotowań i pracy nad historią pełną energii, wolności i młodzieńczego buntu. Więcej informacji już wkrótce.